14 wrzesień 2020
patronat medialny

31. Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Solidarności" i Olimpijczyków - Wyniki

Wyniki czwartego etapu 31. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego "Solidarności" i Olimpijczyków.
Koronawirus
wielkopolskie
7038
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA
Wyniki etapu 4 - start wspólny - rozegranego w dniu 12.09.20

Trasa: Kielce - Łódź

KLASYFIKACJE NA ETAPIE

Dystans etapu: 200.0 km

Klasyfikacja indywidualna generalna na etapie 4:
  1. 36 100 033 917 48 POL JANISZEWSKI Sylwester VOSTER ATS TEAM 4h 20'07" - 00'10" 10 p.
  2. 9 * 100 110 420 18 ISR BEN MOSHE Yuval Israel Cycling Academy + 00'00" - 00'06" 8 p.
  3. 133 100 109 575 46 POL ANIOŁKOWSKI Stanisław CCC DEVELOPMENT TEAM + 00'00" - 00'10" 6 p.
  4. 102 100 088 496 16 NOR RESELL Erik Nordsaeter Uno-X Pro Cycling Team + 00'00" 5 p.
  5. 55 100 091 728 47 GER JÄGELER Robert P&S METALLTECHNIK + 00'00" 4 p.
  6. 4 * 100 528 533 61 LAT RUBENIS Pauls TARTU2024/balticchaincycling.com + 00'00" 3 p.
  7. 46 100 093 864 49 CZE RYBA Jan AC SPARTA PRAHA + 00'00" 2 p.
  8. 17 * 100 111 400 28 NED VAN BOKHOVEN Ramon METEC - TKH + 00'00" 1 p.
  9. 22 * 100 164 885 66 BEL VAN DE PAAR Jarne LOTTO Soudal Development Team + 00'00"
  10. 20 * 100 156 896 31 BEL MARIT Arne LOTTO Soudal Development Team + 00'00"
  11. 12 100 110 444 42 ISR EINHORN Itamar Israel Cycling Academy + 00'00" - 00'03"
  12. 128 100 040 322 51 POL PATERSKI Maciej WIBATECH MERX + 00'00" - 00'03"
  13. 81 100 064 923 14 POL BERNAS Paweł MAZOWSZE SERCE POLSKI + 00'00"
  14. 67 * 100 101 846 77 GER BANUSCH Richard LKT-Team-Brandenburg + 00'00"
  15. 139 100 109 694 68 SLO FINKŠT Tilen LJUBLJANA GUSTO SANTIC + 00'00"
  16. 147 * 100 159 055 56 NED VELING Quinten WPGA Amsterdam Racing Academy + 00'00"
  17. 5 * 100 110 270 62 FIN JUNTUNEN Antti Jussi TARTU2024/balticchaincycling.com + 00'00"
  18. 19 * 100 148 907 93 BEL APERS Ruben LOTTO Soudal Development Team + 00'00"
  19. 53 * 100 158 487 70 POL PROĆ Bartlomiej POLISH National Team + 00'00"
  20. 47 100 093 865 50 CZE FIALA Petr AC SPARTA PRAHA + 00'00"
  21. 109 100 089 886 48 CZE PIETRULA Nicolas Team DUKLA PRAHA + 00'00"
  22. 117 100 098 029 43 HUN GÖNCZY Gergő EPRONEX - Bss Oil Team + 00'00"
  23. 146 * 100 227 494 13 NED VAN GESTEL Luuk WPGA Amsterdam Racing Academy + 00'00"
  24. 85 * 100 912 115 08 CZE BÁRTA Tomáš TUFO - PARDUS Prostejov + 00'00"
  25. 126 100 095 037 58 CZE GRUBER Pavel Cycling Academy Trencin + 00'00"
  26. 60 * 100 157 658 17 GER ASCHENBRENNER Michel P&S METALLTECHNIK + 00'00"
  27. 100 073 861 28 SLO GUSTO SANTIC + 00'00"
  28. 56 100 097 738 43 GER MANDRYSCH John P&S METALLTECHNIK + 00'00"
  29. 79 100 109 949 32 POL BANASZEK Alan MAZOWSZE SERCE POLSKI + 00'00"
  30. 145 * 100 151 273 34 NED BOELE Niels WPGA Amsterdam Racing Academy + 00'00"
  31. 148 100 143 090 96 NED VAN WIJK Oscar WPGA Amsterdam Racing Academy + 00'00"
  32. 15 100 072 918 55 NED OTTEMA Rick METEC - TKH + 00'00"
  33. 16 100 110 228 20 NED VAN DALEN Jason METEC - TKH + 00'00"
  34. 100 100 086 594 54 NOR ABRAHAMSEN Jonas Uno-X Pro Cycling Team + 00'00"
  35. 7 100 075 233 42 CZE TUREK Daniel Israel Cycling Academy + 00'00" - 00'03"
  36. 127 100 095 475 11 POL BOGUSŁAWSKI Marceli WIBATECH MERX + 00'00"
  37. 99 100 490 058 95 NOR WÆRSTED Syver Uno-X Pro Cycling Team + 00'00"
  38. 82 100 087 302 83 POL KACZMAREK Jakub MAZOWSZE SERCE POLSKI + 00'00"
  39. 13 * 100 232 932 19 NED HOHMANN Lars METEC - TKH + 00'00" - 00'01"
  40. 134 * 100 150 932 81 POL TRACZ Szymon CCC DEVELOPMENT TEAM + 00'00"
  41. 26 * 100 159 222 29 POL MIAZGA Jan LZS Region Mazowsze + 00'00"
  42. 49 * 100 691 830 10 POL MAŁKOWSKI Artur POLISH National Team + 00'00"
  43. 21 * 100 164 526 95 BEL PATTYN Steven LOTTO Soudal Development Team + 00'00"
  44. 57 * 100 363 234 50 GER LINDNER Tom P&S METALLTECHNIK + 00'00"
  45. 68 * 100 151 414 78 GER RUDYS Paul LKT-Team-Brandenburg + 00'00"
  46. 14 * 100 233 355 54 NED MARSMAN Tim METEC - TKH + 00'00"
  47. 71 * 100 157 680 39 GER TAEBLING Paul LKT-Team-Brandenburg + 00'00"
  48. 95 * 100 460 677 08 SVK GAJDULA Marek TOPFOREX - LAPIERRE + 00'00"
  49. 11 * 100 565 503 74 ISR DAVIDZON Lahav Israel Cycling Academy + 00'00"
  50. 149 * 100 232 331 00 NED KRIJNSEN Jelte WPGA Amsterdam Racing Academy + 00'00"
  51. 129 * 100 110 268 60 POL BUDZIŃSKI Marcin WIBATECH MERX + 00'00"
  52. 32 100 097 652 54 POL BROŻYNA Piotr VOSTER ATS TEAM + 00'00"
  53. 84 100 022 987 79 POL RUTKIEWICZ Marek MAZOWSZE SERCE POLSKI + 00'00"
  54. 34 100 060 613 69 POL STACHOWIAK Adam VOSTER ATS TEAM + 00'00"
  55. 96 * 100 472 360 51 CZE HONSA František TOPFOREX - LAPIERRE + 00'00"
  56. 8 * 100 596 712 49 CAN PLAMONDON Robin Israel Cycling Academy + 00'00"
  57. 142 * 100 153 380 07 CRO POTOČKI Viktor LJUBLJANA GUSTO SANTIC + 00'00"
  58. 143 * 100 176 537 78 SLO SKOK Anže LJUBLJANA GUSTO SANTIC + 00'00"
  59. 105 * 100 460 986 26 SVK KRAMARČÍK Pavol SLOVAK National Team + 00'00"
  60. 61 * 100 224 407 30 SWE WALLINDER Willhelm MEMIL Pro Cycling + 00'00"
  61. 43 100 087 074 49 CZE STÖHR Jan AC SPARTA PRAHA + 00'00"
  62. 130 * 100 158 514 00 POL SZÓSTKA Paweł WIBATECH MERX + 00'00"
  63. 59 * 100 107 917 37 GER NOLDE Tobias P&S METALLTECHNIK + 00'00"
  64. 87 * 100 153 279 03 CZE BABOR Daniel TUFO - PARDUS Prostejov + 00'00"
  65. 10 100 075 844 71 CAN PERRY Benjamin Israel Cycling Academy + 00'00"
  66. 38 * 100 349 041 19 UKR PYLYPCHUK Vitalii TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW + 00'00"
  67. 98 100 111 242 64 NOR KULSET Kristian Uno-X Pro Cycling Team + 00'00"
  68. * 100 156 876 11 BEL Development Team + 00'00"
  69. 54 * 100 158 482 65 POL KLOC Dawid POLISH National Team + 00'00"
  70. 23 * 100 649 453 22 BEL VAN EETVELT Lennert LOTTO Soudal Development Team + 00'00"
  71. 116 100 060 665 24 HUN SOLYMOSI Márton EPRONEX - Bss Oil Team + 00'06"
  72. 62 * 100 224 416 39 SWE WALLINDER Wincent MEMIL Pro Cycling + 00'06"
  73. 114 * 100 473 733 66 CZE VOLTR Martin Team DUKLA PRAHA + 00'14"
  74. 40 * 100 235 678 49 POL MIERZYŃSKI Piotr TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW + 00'14"
  75. 131 * 100 098 830 68 POL BUDZIŃSKI Tomasz WIBATECH MERX + 00'14"
  76. 58 * 100 485 810 18 GER OELKE Tim P&S METALLTECHNIK + 00'19"
  77. 72 * 100 500 003 49 GER GATHEMANN Albert LKT-Team-Brandenburg + 00'19"
  78. 88 * 100 592 388 90 CZE ŘEHA Filip TUFO - PARDUS Prostejov + 00'19"
  79. 18 * 100 155 985 90 NED VAN DER TUUK Danny METEC - TKH + 00'19"
  80. 108 100 075 829 56 SVK MALOVEC Lubos SLOVAK National Team + 00'19"
  81. 112 * 100 473 032 44 CZE VONEŠ Jan Team DUKLA PRAHA + 00'26"
  82. 118 100 020 836 62 HUN KISS Gergely EPRONEX - Bss Oil Team + 00'26"
  83. 115 100 046 104 13 HUN LOVASSY Krisztián EPRONEX - Bss Oil Team + 00'26"
  84. 121 100 087 075 50 CZE STÖHR Pavel Cycling Academy Trencin + 00'26"
  85. 29 * 100 545 375 25 POL FIJAK Jan LZS Region Mazowsze + 00'26"
  86. 50 * 100 348 122 70 POL GRZENKOWICZ Nikodem POLISH National Team + 00'57"
  87. 51 100 055 196 84 POL HONKISZ Adrian POLISH National Team + 00'57"
  88. 80 100 109 574 45 POL BANASZEK Norbert MAZOWSZE SERCE POLSKI + 00'57"
  89. 106 * 100 109 485 53 SVK CHREN Martin SLOVAK National Team + 00'00"
  90. 41 * 100 158 506 89 POL GIERACKI Patryk TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW + 00'57"
  91. 39 * 100 550 984 08 POL ZARĘBSKI Marcin TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW + 00'57"
  92. 144 * 100 176 471 12 SLO PRAH Aljaž LJUBLJANA GUSTO SANTIC + 01'15"
  93. 150 * 100 155 088 66 NED HOPPEZAK Vincent WPGA Amsterdam Racing Academy + 01'57"
  94. 69 * 100 157 682 41 GER WEBER Philip LKT-Team-Brandenburg + 01'57"
  95. 52 * 100 489 537 59 POL DOMIN Krzysztof POLISH National Team + 01'57"
  96. 83 100 093 502 75 POL PAWLAK Tobiasz MAZOWSZE SERCE POLSKI + 01'57"
  97. 93 * 100 153 320 44 SVK BLAŠKO Matej TOPFOREX - LAPIERRE + 01'57"
  98. 124 100 142 130 09 SVK GAVENDA Miroslav Cycling Academy Trencin + 01'57"
  99. 107 * 100 460 240 56 SVK GAVENDA Martin SLOVAK National Team + 03'22"
  100. 35 100 146 941 67 POL PARMA Krzysztof VOSTER ATS TEAM + 03'42"
  101. 25 * 100 563 037 33 POL MANOWSKI Mateusz LZS Region Mazowsze + 03'42"
  102. 135 * 100 514 739 41 POL WAWRZYNIAK Karol CCC DEVELOPMENT TEAM + 03'42"
  103. 3 * 100 153 318 42 LAT ANSONS Kristers TARTU2024/balticchaincycling.com + 03'42"
  104. 103 100 141 840 10 SVK NÔTA Štefan SLOVAK National Team + 03'42"
  105. 120 * 100 150 842 88 HUN ISTLSTEKKER Zsolt EPRONEX - Bss Oil Team + 03'42"
  106. 122 100 078 169 68 SVK LAJCHA Juraj Cycling Academy Trencin + 03'42"
  107. 140 100 148 816 02 SLO GROŠELJ Matic LJUBLJANA GUSTO SANTIC + 03'42"
  108. 113 * 100 463 312 24 CZE JANOŠ Matyáš Team DUKLA PRAHA + 05'19"
  109. * 100 235 673 44 CZE Jan Team DUKLA PRAHA + 05'19"
  110. 123 * 100 097 706 11 SVK OROS Samuel Cycling Academy Trencin + 05'19"
  111. 110 100 075 034 37 CZE KRAUS Jan Team DUKLA PRAHA + 05'19"
  112. 101 100 098 935 76 NOR TRÆEN Torstein Uno-X Pro Cycling Team + 05'19"
  113. 1 * 100 458 084 34 FIN PELTONEN Ukko Iisakki TARTU2024/balticchaincycling.com + 05'19"
  114. 90 * 100 479 180 81 CZE TYRPEKL Karel TUFO - PARDUS Prostejov + 05'19"
  115. 97 100 146 413 24 NOR SAUGSTAD Lars Uno-X Pro Cycling Team + 05'19" - 00'02"
  116. 33 100 079 518 59 POL GRABIS Mateusz VOSTER ATS TEAM + 05'28"
  117. 70 * 100 585 531 23 GER ZETZSCHE Theo LKT-Team-Brandenburg + 05'28"
  118. 44 100 076 500 48 CZE KALOJÍROS Tomáš AC SPARTA PRAHA + 06'12"
  119. 137 * 100 620 708 86 POL GAŁKA Michał CCC DEVELOPMENT TEAM + 07'08"
86 * 100 477 866 28 CZE HNÍK Jakub TUFO - PARDUS Prostejov DNF
89 * 100 482 012 03 CZE STOČEK Bruno TUFO - PARDUS Prostejov DNF
92 * 100 472 367 58 CZE HETFLEIŠ Petr TOPFOREX - LAPIERRE DNF

Uprawnionych do startu na etapie: 122 zawodników.
Etap ukończyło: 119 zawodników.
Zawodnicy wyeliminowani z wyścigu :
* DNF 3 zawod.


Wyniki lotnych premii na 4 etapie:
  • 1 premia - Chęciny na 10.3 km.
  1. 133 100 109 575 46 POL ANIOŁKOWSKI Stanisław CCC DEVELOPMENT TEAM 3 p. 3 s.
  2. 128 100 040 322 51 POL PATERSKI Maciej WIBATECH MERX 2 p. 2 s.
  3. 12 100 110 444 42 ISR EINHORN Itamar Israel Cycling Academy 1 p. 1 s.
  • 2 premia - Włoszczowa na 54.2 km / 2 sprint - Włoszczowa on 54.2 km.
  1. 133 100 109 575 46 POL ANIOŁKOWSKI Stanisław CCC DEVELOPMENT TEAM 3 p. 3 s.
  2. 12 100 110 444 42 ISR EINHORN Itamar Israel Cycling Academy 2 p. 2 s.
  3. 128 100 040 322 51 POL PATERSKI Maciej WIBATECH MERX 1 p. 1 s.
  • 3 premia - Łódź na 176.9 km / 3 sprint - Łódź on 176.9 km.
  1. 7 100 075 233 42 CZE TUREK Daniel Israel Cycling Academy 3 p. 3 s.
  2. 97 100 146 413 24 NOR SAUGSTAD Lars Uno-X Pro Cycling Team 2 p. 2 s.
  3. 13 * 100 232 932 19 NED HOHMANN Lars METEC - TKH 1 p. 1 s.

Wyniki górskich premii na 4 etapie / Results of the mountain sprint on stage 4 :
  • 1 premia - kat. 2 - Zamek Chęciny na 11.1 km.
  1. 141 100 073 861 28 SLO KOROŠEC Rok LJUBLJANA GUSTO SANTIC 5 p.
  2. 33 100 079 518 59 POL GRABIS Mateusz VOSTER ATS TEAM 3 p.
  3. 32 100 097 652 54 POL BROŻYNA Piotr VOSTER ATS TEAM 2 p.
  4. 82 100 087 302 83 POL KACZMAREK Jakub MAZOWSZE SERCE POLSKI 1 p.

Klasyfikacja punktowa na etapie 4 :
SPONSOR: Komisja Krajowa NSZZ SOLIDARNOŚĆ
  1. 133 100 109 575 46 POL ANIOŁKOWSKI Stanisław CCC DEVELOPMENT TEAM 12 p.
  2. 36 100 033 917 48 POL JANISZEWSKI Sylwester VOSTER ATS TEAM 10 p.
  3. 9 * 100 110 420 18 ISR BEN MOSHE Yuval Israel Cycling Academy 8 p.
  4. 102 100 088 496 16 NOR RESELL Erik Nordsaeter Uno-X Pro Cycling Team 5 p.
  5. 55 100 091 728 47 GER JÄGELER Robert P&S METALLTECHNIK 4 p.
  6. 12 100 110 444 42 ISR EINHORN Itamar Israel Cycling Academy 3 p.
  7. 128 100 040 322 51 POL PATERSKI Maciej WIBATECH MERX 3 p.
  8. 7 100 075 233 42 CZE TUREK Daniel Israel Cycling Academy 3 p.
  9. 4 * 100 528 533 61 LAT RUBENIS Pauls TARTU2024/balticchaincycling.com 3 p.
  10. 97 100 146 413 24 NOR SAUGSTAD Lars Uno-X Pro Cycling Team 2 p.
  11. 46 100 093 864 49 CZE RYBA Jan AC SPARTA PRAHA 2 p.
  12. 13 * 100 232 932 19 NED HOHMANN Lars METEC - TKH 1 p.
  13. 17 * 100 111 400 28 NED VAN BOKHOVEN Ramon METEC - TKH 1 p.


Klasyfikacja górska na etapie 4 :
SPONSOR: DAL Hotel / ZPK
  1. 141 100 073 861 28 SLO KOROŠEC Rok LJUBLJANA GUSTO SANTIC 5 p.
  2. 33 100 079 518 59 POL GRABIS Mateusz VOSTER ATS TEAM 3 p.
  3. 32 100 097 652 54 POL BROŻYNA Piotr VOSTER ATS TEAM 2 p.
  4. 82 100 087 302 83 POL KACZMAREK Jakub MAZOWSZE SERCE POLSKI 1 p.

Klasyfikacja drużynowa na etapie 4 :
  1. LOTTO Soudal Development Team LSD 13h 00' 21"
  2. Israel Cycling Academy ISA 13h 00' 21"
  3. P&S METALLTECHNIK PUS 13h 00' 21"
  4. WPGA Amsterdam Racing Academy PGA 13h 00' 21"
  5. METEC - TKH MET 13h 00' 21"
  6. Uno-X Pro Cycling Team UXP 13h 00' 21"
  7. MAZOWSZE SERCE POLSKI MSP 13h 00' 21"
  8. AC SPARTA PRAHA ACS 13h 00' 21"
  9. WIBATECH MERX WIB 13h 00' 21"
  10. LJUBLJANA GUSTO SANTIC LGS 13h 00' 21"
  11. LKT-Team-Brandenburg LKT 13h 00' 21"
  12. VOSTER ATS TEAM VOS 13h 00' 21"
  13. POLISH National Team POL 13h 00' 21"
  14. TUFO - PARDUS Prostejov SKC 13h 00' 40" + 0h 00' 19"
  15. SLOVAK National Team SVK 13h 00' 40" + 0h 00' 19"
  16. EPRONEX - Bss Oil Team EBO 13h 00' 53" + 0h 00' 32
  17. Team DUKLA PRAHA TDP 13h 01' 01" + 0h 00' 40"
  18. TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW CHR 13h 01' 32" + 0h 01' 11"
  19. TOPFOREX - LAPIERRE TLT 13h 02' 18" + 0h 01' 57"
  20. Cycling Academy Trencin CAT 13h 02' 44" + 0h 02' 23"
  21. TARTU2024/balticchaincycling.com TBC 13h 04' 03" + 0h 03' 42"
  22. CCC DEVELOPMENT TEAM CDT 13h 04' 03" + 0h 03' 42"
  23. LZS Region Mazowsze LRM 13h 04' 29" + 0h 04' 08"

KLASYFIKACJE KOŃCOWE WYŚCIGU:
Klasyfikacja indywidualna generalna po etapach :
SPONSOR: LOTTO
Łaczny dystans: 687.3 km
  1. 133 100 109 575 46 POL ANIOŁKOWSKI Stanisław CCC DEVELOPMENT TEAM 15h 51' 50''
  2. 36 100 033 917 48 POL JANISZEWSKI Sylwester VOSTER ATS TEAM 15h 52' 04'' + 0h 00' 14" + 2
  3. 12 100 110 444 42 ISR EINHORN Itamar Israel Cycling Academy 15h 52' 07'' + 0h 00' 17"
  4. 99 100 490 058 95 NOR WÆRSTED Syver Uno-X Pro Cycling Team 15h 52' 09'' + 0h 00' 19" - 2
  5. 128 100 040 322 51 POL PATERSKI Maciej WIBATECH MERX 15h 52' 11'' + 0h 00' 21" + 1
  6. 102 100 088 496 16 NOR RESELL Erik Nordsaeter Uno-X Pro Cycling Team 15h 52' 14'' + 0h 00' 24" - 1
  7. 81 100 064 923 14 POL BERNAS Paweł MAZOWSZE SERCE POLSKI 15h 52' 15'' + 0h 00' 25"
  8. 141 100 073 861 28 SLO KOROŠEC Rok LJUBLJANA GUSTO SANTIC 15h 52' 15'' + 0h 00' 25"
  9. 7 100 075 233 42 CZE TUREK Daniel Israel Cycling Academy 15h 52' 16'' + 0h 00' 26" + 7
  10. 16 100 110 228 20 NED VAN DALEN Jason METEC - TKH 15h 52' 17'' + 0h 00' 27" - 1
  11. 19 * 100 148 907 93 BEL APERS Ruben LOTTO Soudal Development Team 15h 52' 17'' + 0h 00' 27" - 1
  12. 134 * 100 150 932 81 POL TRACZ Szymon CCC DEVELOPMENT TEAM 15h 52' 17'' + 0h 00' 27" - 1
  13. 56 100 097 738 43 GER MANDRYSCH John P&S METALLTECHNIK 15h 52' 18'' + 0h 00' 28"
  14. 60 * 100 157 658 17 GER ASCHENBRENNER Michel P&S METALLTECHNIK 15h 52' 19'' + 0h 00' 29"
  15. 13 * 100 232 932 19 NED HOHMANN Lars METEC - TKH 15h 52' 19'' + 0h 00' 29" + 7
  16. 82 100 087 302 83 POL KACZMAREK Jakub MAZOWSZE SERCE POLSKI 15h 52' 19'' + 0h 00' 29" - 1
  17. 4 * 100 528 533 61 LAT RUBENIS Pauls TARTU2024/balticchaincycling.com 15h 52' 20'' + 0h 00' 30"
  18. 148 100 143 090 96 NED VAN WIJK Oscar WPGA Amsterdam Racing Academy 15h 52' 20'' + 0h 00' 30"
  19. 139 100 109 694 68 SLO FINKŠT Tilen LJUBLJANA GUSTO SANTIC 15h 52' 20'' + 0h 00' 30" + 2
  20. 47 100 093 865 50 CZE FIALA Petr AC SPARTA PRAHA 15h 52' 20'' + 0h 00' 30" + 4
  21. 5 * 100 110 270 62 FIN JUNTUNEN Antti Jussi TARTU2024/balticchaincycling.com 15h 52' 20'' + 0h 00' 30" + 4
  22. 126 100 095 037 58 CZE GRUBER Pavel Cycling Academy Trencin 15h 52' 20'' + 0h 00' 30" + 1
  23. 130 * 100 158 514 00 POL SZÓSTKA Paweł WIBATECH MERX 15h 52' 20'' + 0h 00' 30" - 3
  24. 24 * 100 156 876 11 BEL VANHOOF Ward LOTTO Soudal Development Team 15h 52' 20'' + 0h 00' 30" - 5
  25. 100 100 086 594 54 NOR ABRAHAMSEN Jonas Uno-X Pro Cycling Team 15h 52' 20'' + 0h 00' 30" + 2
  26. 68 * 100 151 414 78 GER RUDYS Paul LKT-Team-Brandenburg 15h 52' 20'' + 0h 00' 30"
  27. 15 100 072 918 55 NED OTTEMA Rick METEC - TKH 15h 52' 20'' + 0h 00' 30" + 7
  28. 14 * 100 233 355 54 NED MARSMAN Tim METEC - TKH 15h 52' 20'' + 0h 00' 30" + 1
  29. 84 100 022 987 79 POL RUTKIEWICZ Marek MAZOWSZE SERCE POLSKI 15h 52' 20'' + 0h 00' 30" + 4
  30. 57 * 100 363 234 50 GER LINDNER Tom P&S METALLTECHNIK 15h 52' 20'' + 0h 00' 30" + 6
  31. 59 * 100 107 917 37 GER NOLDE Tobias P&S METALLTECHNIK 15h 52' 20'' + 0h 00' 30" + 1
  32. 21 * 100 164 526 95 BEL PATTYN Steven LOTTO Soudal Development Team 15h 52' 20'' + 0h 00' 30" + 6
  33. 98 100 111 242 64 NOR KULSET Kristian Uno-X Pro Cycling Team 15h 52' 20'' + 0h 00' 30" - 3
  34. 32 100 097 652 54 POL BROŻYNA Piotr VOSTER ATS TEAM 15h 52' 20'' + 0h 00' 30" + 3
  35. 23 * 100 649 453 22 BEL VAN EETVELT Lennert LOTTO Soudal Development Team 15h 52' 20'' + 0h 00' 30"
  36. 129 * 100 110 268 60 POL BUDZIŃSKI Marcin WIBATECH MERX 15h 52' 20'' + 0h 00' 30" + 4
  37. 142 * 100 153 380 07 CRO POTOČKI Viktor LJUBLJANA GUSTO SANTIC 15h 52' 20'' + 0h 00' 30" + 2
  38. 95 * 100 460 677 08 SVK GAJDULA Marek TOPFOREX - LAPIERRE 15h 52' 20'' + 0h 00' 30" + 4
  39. 34 100 060 613 69 POL STACHOWIAK Adam VOSTER ATS TEAM 15h 52' 20'' + 0h 00' 30" + 4
  40. 143 * 100 176 537 78 SLO SKOK Anže LJUBLJANA GUSTO SANTIC 15h 52' 20'' + 0h 00' 30" + 5
  41. 10 100 075 844 71 CAN PERRY Benjamin Israel Cycling Academy 15h 52' 20'' + 0h 00' 30" + 5
  42. 62 * 100 224 416 39 SWE WALLINDER Wincent MEMIL Pro Cycling 15h 52' 26'' + 0h 00' 36" - 14
  43. 18 * 100 155 985 90 NED VAN DER TUUK Danny METEC - TKH 15h 52' 39'' + 0h 00' 49" + 1
  44. 144 * 100 176 471 12 SLO PRAH Aljaž LJUBLJANA GUSTO SANTIC 15h 53' 35'' + 0h 01' 45" + 3
  45. 131 * 100 098 830 68 POL BUDZIŃSKI Tomasz WIBATECH MERX 15h 54' 38'' + 0h 02' 48" + 3
  46. 146 * 100 227 494 13 NED VAN GESTEL Luuk WPGA Amsterdam Racing Academy 15h 55' 37'' + 0h 03' 47" + 4
  47. 22 * 100 164 885 66 BEL VAN DE PAAR Jarne LOTTO Soudal Development Team 15h 55' 49'' + 0h 03' 59" + 4
  48. 20 * 100 156 896 31 BEL MARIT Arne LOTTO Soudal Development Team 15h 55' 51'' + 0h 04' 01" + 4
  49. 9 * 100 110 420 18 ISR BEN MOSHE Yuval Israel Cycling Academy 15h 55' 51'' + 0h 04' 01" + 7
  50. 149 * 100 232 331 00 NED KRIJNSEN Jelte WPGA Amsterdam Racing Academy 15h 55' 55'' + 0h 04' 05" + 3
  51. 79 100 109 949 32 POL BANASZEK Alan MAZOWSZE SERCE POLSKI 15h 55' 57'' + 0h 04' 07" + 3
  52. 109 100 089 886 48 CZE PIETRULA Nicolas Team DUKLA PRAHA 15h 55' 57'' + 0h 04' 07" + 3
  53. 43 100 087 074 49 CZE STÖHR Jan AC SPARTA PRAHA 15h 55' 57'' + 0h 04' 07" + 4
  54. 96 * 100 472 360 51 CZE HONSA František TOPFOREX - LAPIERRE 15h 55' 57'' + 0h 04' 07" + 7
  55. 72 * 100 500 003 49 GER GATHEMANN Albert LKT-Team-Brandenburg 15h 56' 16'' + 0h 04' 26" + 5
  56. 88 * 100 592 388 90 CZE ŘEHA Filip TUFO - PARDUS Prostejov 15h 56' 34'' + 0h 04' 44" + 6
  57. 58 * 100 485 810 18 GER OELKE Tim P&S METALLTECHNIK 15h 57' 11'' + 0h 05' 21" + 7
  58. 90 * 100 479 180 81 CZE TYRPEKL Karel TUFO - PARDUS Prostejov 15h 57' 39'' + 0h 05' 49" - 27
  59. 101 100 098 935 76 NOR TRÆEN Torstein Uno-X Pro Cycling Team 15h 57' 39'' + 0h 05' 49" - 18
  60. 33 100 079 518 59 POL GRABIS Mateusz VOSTER ATS TEAM 15h 57' 45'' + 0h 05' 55" - 48
  61. 67 * 100 101 846 77 GER BANUSCH Richard LKT-Team-Brandenburg 15h 58' 56'' + 0h 07' 06" + 5
  62. 127 100 095 475 11 POL BOGUSŁAWSKI Marceli WIBATECH MERX 15h 58' 56'' + 0h 07' 06" + 5
  63. 53 * 100 158 487 70 POL PROĆ Bartlomiej POLISH National Team 15h 59' 14'' + 0h 07' 24" + 6
  64. 140 100 148 816 02 SLO GROŠELJ Matic LJUBLJANA GUSTO SANTIC 15h 59' 17'' + 0h 07' 27" - 15
  65. 38 * 100 349 041 19 UKR PYLYPCHUK Vitalii TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 15h 59' 32'' + 0h 07' 42" + 5
  66. 120 * 100 150 842 88 HUN ISTLSTEKKER Zsolt EPRONEX - Bss Oil Team 15h 59' 39'' + 0h 07' 49" - 7
  67. 145 * 100 151 273 34 NED BOELE Niels WPGA Amsterdam Racing Academy 16h 00' 30'' + 0h 08' 40" + 4
  68. 1 * 100 458 084 34 FIN PELTONEN Ukko Iisakki TARTU2024/balticchaincycling.com 16h 01' 16'' + 0h 09' 26" - 10
  69. 8 * 100 596 712 49 CAN PLAMONDON Robin Israel Cycling Academy 16h 02' 25'' + 0h 10' 35" + 5
  70. 44 100 076 500 48 CZE KALOJÍROS Tomáš AC SPARTA PRAHA 16h 02' 27'' + 0h 10' 37" - 7
  71. 93 * 100 153 320 44 SVK BLAŠKO Matej TOPFOREX - LAPIERRE 16h 03' 46'' + 0h 11' 56" + 2
  72. 97 100 146 413 24 NOR SAUGSTAD Lars Uno-X Pro Cycling Team 16h 03' 58'' + 0h 12' 08" - 7
  73. 70 * 100 585 531 23 GER ZETZSCHE Theo LKT-Team-Brandenburg 16h 04' 25'' + 0h 12' 35" - 5
  74. 71 * 100 157 680 39 GER TAEBLING Paul LKT-Team-Brandenburg 16h 04' 41'' + 0h 12' 51" + 4
  75. 69 * 100 157 682 41 GER WEBER Philip LKT-Team-Brandenburg 16h 04' 51'' + 0h 13' 01"
  76. 85 * 100 912 115 08 CZE BÁRTA Tomáš TUFO - PARDUS Prostejov 16h 06' 07'' + 0h 14' 17" + 3
  77. 11 * 100 565 503 74 ISR DAVIDZON Lahav Israel Cycling Academy 16h 06' 25'' + 0h 14' 35" + 4
  78. 117 100 098 029 43 HUN GÖNCZY Gergő EPRONEX - Bss Oil Team 16h 06' 32'' + 0h 14' 42" + 4
  79. 114 * 100 473 733 66 CZE VOLTR Martin Team DUKLA PRAHA 16h 06' 39'' + 0h 14' 49" + 1
  80. 123 * 100 097 706 11 SVK OROS Samuel Cycling Academy Trencin 16h 06' 44'' + 0h 14' 54" - 8
  81. 3 * 100 153 318 42 LAT ANSONS Kristers TARTU2024/balticchaincycling.com 16h 07' 11'' + 0h 15' 21" - 4
  82. 108 100 075 829 56 SVK MALOVEC Lubos SLOVAK National Team 16h 07' 14'' + 0h 15' 24" + 1
  83. 46 100 093 864 49 CZE RYBA Jan AC SPARTA PRAHA 16h 07' 29'' + 0h 15' 39" + 2
  84. 17 * 100 111 400 28 NED VAN BOKHOVEN Ramon METEC - TKH 16h 08' 24'' + 0h 16' 34" + 2
  85. 87 * 100 153 279 03 CZE BABOR Daniel TUFO - PARDUS Prostejov 16h 08' 24'' + 0h 16' 34" + 2
  86. 147 * 100 159 055 56 NED VELING Quinten WPGA Amsterdam Racing Academy 16h 08' 42'' + 0h 16' 52" + 4
  87. 110 100 075 034 37 CZE KRAUS Jan Team DUKLA PRAHA 16h 08' 48'' + 0h 16' 58" - 11
  88. 26 * 100 159 222 29 POL MIAZGA Jan LZS Region Mazowsze 16h 08' 52'' + 0h 17' 02" + 3
  89. 49 * 100 691 830 10 POL MAŁKOWSKI Artur POLISH National Team 16h 09' 06'' + 0h 17' 16" + 3
  90. 112 * 100 473 032 44 CZE VONEŠ Jan Team DUKLA PRAHA 16h 09' 08'' + 0h 17' 18" - 1
  91. 51 100 055 196 84 POL HONKISZ Adrian POLISH National Team 16h 09' 21'' + 0h 17' 31" - 3
  92. 52 * 100 489 537 59 POL DOMIN Krzysztof POLISH National Team 16h 11' 40'' + 0h 19' 50" + 1
  93. 121 100 087 075 50 CZE STÖHR Pavel Cycling Academy Trencin 16h 12' 55'' + 0h 21' 05" + 5
  94. 83 100 093 502 75 POL PAWLAK Tobiasz MAZOWSZE SERCE POLSKI 16h 13' 20'' + 0h 21' 30" + 1
  95. 41 * 100 158 506 89 POL GIERACKI Patryk TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 16h 13' 26'' + 0h 21' 36" + 1
  96. 39 * 100 550 984 08 POL ZARĘBSKI Marcin TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 16h 13' 26'' + 0h 21' 36" + 3
  97. 80 100 109 574 45 POL BANASZEK Norbert MAZOWSZE SERCE POLSKI 16h 13' 33'' + 0h 21' 43" + 3
  98. 103 100 141 840 10 SVK NÔTA Štefan SLOVAK National Team 16h 13' 54'' + 0h 22' 04" - 4
  99. 55 100 091 728 47 GER JÄGELER Robert P&S METALLTECHNIK 16h 14' 22'' + 0h 22' 32" + 3
  100. 135 * 100 514 739 41 POL WAWRZYNIAK Karol CCC DEVELOPMENT TEAM 16h 16' 43'' + 0h 24' 53" + 1
  101. 61 * 100 224 407 30 SWE WALLINDER Willhelm MEMIL Pro Cycling 16h 17' 05'' + 0h 25' 15" + 4
  102. 29 * 100 545 375 25 POL FIJAK Jan LZS Region Mazowsze 16h 17' 31'' + 0h 25' 41" + 4
  103. 122 100 078 169 68 SVK LAJCHA Juraj Cycling Academy Trencin 16h 18' 30'' + 0h 26' 40"
  104. 40 * 100 235 678 49 POL MIERZYŃSKI Piotr TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 16h 19' 36'' + 0h 27' 46" + 6
  105. 115 100 046 104 13 HUN LOVASSY Krisztián EPRONEX - Bss Oil Team 16h 19' 48'' + 0h 27' 58" + 4
  106. 54 * 100 158 482 65 POL KLOC Dawid POLISH National Team 16h 19' 50'' + 0h 28' 00" + 6
  107. 137 * 100 620 708 86 POL GAŁKA Michał CCC DEVELOPMENT TEAM 16h 22' 37'' + 0h 30' 47" - 3
  108. 116 100 060 665 24 HUN SOLYMOSI Márton EPRONEX - Bss Oil Team 16h 23' 37'' + 0h 31' 47" + 6
  109. 150 * 100 155 088 66 NED HOPPEZAK Vincent WPGA Amsterdam Racing Academy 16h 24' 35'' + 0h 32' 45" + 4
  110. 113 * 100 463 312 24 CZE JANOŠ Matyáš Team DUKLA PRAHA 16h 24' 41'' + 0h 32' 51" - 3
  111. 111 * 100 235 673 44 CZE KAŠPAR Jan Team DUKLA PRAHA 16h 24' 41'' + 0h 32' 51" - 3
  112. 106 * 100 109 485 53 SVK CHREN Martin SLOVAK National Team 16h 30' 22'' + 0h 38' 32" + 4
  113. 25 * 100 563 037 33 POL MANOWSKI Mateusz LZS Region Mazowsze 16h 33' 23'' + 0h 41' 33" + 2
  114. 50 * 100 348 122 70 POL GRZENKOWICZ Nikodem POLISH National Team 16h 35' 28'' + 0h 43' 38" + 3
  115. 118 100 020 836 62 HUN KISS Gergely EPRONEX - Bss Oil Team 16h 35' 38'' + 0h 43' 48" + 3
  116. 124 100 142 130 09 SVK GAVENDA Miroslav Cycling Academy Trencin 16h 37' 45'' + 0h 45' 55" + 3
  117. 105 * 100 460 986 26 SVK KRAMARČÍK Pavol SLOVAK National Team 16h 40' 16'' + 0h 48' 26" + 5
  118. 107 * 100 460 240 56 SVK GAVENDA Martin SLOVAK National Team 16h 42' 10'' + 0h 50' 20" + 2
  119. 35 100 146 941 67 POL PARMA Krzysztof VOSTER ATS TEAM 16h 43' 39'' + 0h 51' 49" + 2 

Do wyścigu zgłoszono 139 zawodników.
Wyścig ukończyło: 119 zawodników.
Zawodnicy wyeliminowani z wyścigu :
  • DNF 19 zawod.
  • DNS 1 zawod.


Klasyfikacja punktowa po etapach :
SPONSOR: Komisja Krajowa NSZZ SOLIDARNOŚĆ
  1. 133 100 109 575 46 POL ANIOŁKOWSKI Stanisław CCC DEVELOPMENT TEAM 37 p.
  2. 36 100 033 917 48 POL JANISZEWSKI Sylwester VOSTER ATS TEAM 26 p.
  3. 12 100 110 444 42 ISR EINHORN Itamar Israel Cycling Academy 18 p.
  4. 99 100 490 058 95 NOR WÆRSTED Syver Uno-X Pro Cycling Team 17 p.
  5. 128 100 040 322 51 POL PATERSKI Maciej WIBATECH MERX 12 p.
  6. 102 100 088 496 16 NOR RESELL Erik Nordsaeter Uno-X Pro Cycling Team 12 p.
  7. 22 * 100 164 885 66 BEL VAN DE PAAR Jarne LOTTO Soudal Development Team 12 p.
  8. 60 * 100 157 658 17 GER ASCHENBRENNER Michel P&S METALLTECHNIK 10 p.
  9. 16 100 110 228 20 NED VAN DALEN Jason METEC - TKH 8 p.
  10. 20 * 100 156 896 31 BEL MARIT Arne LOTTO Soudal Development Team 8 p.
  11. 9 * 100 110 420 18 ISR BEN MOSHE Yuval Israel Cycling Academy 8 p.
  12. 81 100 064 923 14 POL BERNAS Paweł MAZOWSZE SERCE POLSKI 6 p.
  13. 141 100 073 861 28 SLO KOROŠEC Rok LJUBLJANA GUSTO SANTIC 5 p.
  14. 4 * 100 528 533 61 LAT RUBENIS Pauls TARTU2024/balticchaincycling.com 5 p.
  15. 79 100 109 949 32 POL BANASZEK Alan MAZOWSZE SERCE POLSKI 5 p.
  16. 7 100 075 233 42 CZE TUREK Daniel Israel Cycling Academy 4 p.
  17. 56 100 097 738 43 GER MANDRYSCH John P&S METALLTECHNIK 4 p.
  18. 17 * 100 111 400 28 NED VAN BOKHOVEN Ramon METEC - TKH 4 p.
  19. 55 100 091 728 47 GER JÄGELER Robert P&S METALLTECHNIK 4 p.
  20. 134 * 100 150 932 81 POL TRACZ Szymon CCC DEVELOPMENT TEAM 3 p.
  21. 33 100 079 518 59 POL GRABIS Mateusz VOSTER ATS TEAM 3 p.
  22. 19 * 100 148 907 93 BEL APERS Ruben LOTTO Soudal Development Team 3 p.
  23. 140 100 148 816 02 SLO GROŠELJ Matic LJUBLJANA GUSTO SANTIC 2 p.
  24. 8 * 100 596 712 49 CAN PLAMONDON Robin Israel Cycling Academy 2 p.
  25. 97 100 146 413 24 NOR SAUGSTAD Lars Uno-X Pro Cycling Team 2 p.
  26. 46 100 093 864 49 CZE RYBA Jan AC SPARTA PRAHA 2 p.
  27. 87 * 100 153 279 03 CZE BABOR Daniel TUFO - PARDUS Prostejov 2 p.
  28. 13 * 100 232 932 19 NED HOHMANN Lars METEC - TKH 1 p.
  29. 82 100 087 302 83 POL KACZMAREK Jakub MAZOWSZE SERCE POLSKI 1 p.
  30. 148 100 143 090 96 NED VAN WIJK Oscar WPGA Amsterdam Racing Academy 1 p.
  31. 67 * 100 101 846 77 GER BANUSCH Richard LKT-Team-Brandenburg 1 p.

Klasyfikacja górska po etapach :
SPONSOR: DAL Hotel / ZPK
  1. 141 100 073 861 28 SLO KOROŠEC Rok LJUBLJANA GUSTO SANTIC 27 p.
  2. 33 100 079 518 59 POL GRABIS Mateusz VOSTER ATS TEAM 26 p.
  3. 140 100 148 816 02 SLO GROŠELJ Matic LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10 p.
  4. 101 100 098 935 76 NOR TRÆEN Torstein Uno-X Pro Cycling Team 10 p.
  5. 32 100 097 652 54 POL BROŻYNA Piotr VOSTER ATS TEAM 7 p.
  6. 99 100 490 058 95 NOR WÆRSTED Syver Uno-X Pro Cycling Team 6 p.
  7. 84 100 022 987 79 POL RUTKIEWICZ Marek MAZOWSZE SERCE POLSKI 6 p.
  8. 8 * 100 596 712 49 CAN PLAMONDON Robin Israel Cycling Academy 5 p.
  9. 81 100 064 923 14 POL BERNAS Paweł MAZOWSZE SERCE POLSKI 3 p.
  10. 7 100 075 233 42 CZE TUREK Daniel Israel Cycling Academy 3 p.
  11. 59 * 100 107 917 37 GER NOLDE Tobias P&S METALLTECHNIK 3 p.
  12. 135 * 100 514 739 41 POL WAWRZYNIAK Karol CCC DEVELOPMENT TEAM 2 p.
  13. 82 100 087 302 83 POL KACZMAREK Jakub MAZOWSZE SERCE POLSKI 1 p.
  14. 21 * 100 164 526 95 BEL PATTYN Steven LOTTO Soudal Development Team 1 p

Klasyfikacja młodzieżowa po etapach :
SPONSOR: PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
  1. 19 100 148 907 93 BEL APERS Ruben LOTTO Soudal Development Team 15h 52' 17'' m. 11
  2. 134 100 150 932 81 POL TRACZ Szymon CCC DEVELOPMENT TEAM 15h 52' 17'' m. 12
  3. 60 100 157 658 17 GER ASCHENBRENNER Michel P&S METALLTECHNIK 15h 52' 19'' + 0h 00' 02" m. 14
  4. 13 100 232 932 19 NED HOHMANN Lars METEC - TKH 15h 52' 19'' + 0h 00' 02" m. 15
  5. 4 100 528 533 61 LAT RUBENIS Pauls TARTU2024/balticchaincycling.com 15h 52' 20'' + 0h 00' 03" m. 17
  6. 5 100 110 270 62 FIN JUNTUNEN Antti Jussi TARTU2024/balticchaincycling.com 15h 52' 20'' + 0h 00' 03" m. 21
  7. 130 100 158 514 00 POL SZÓSTKA Paweł WIBATECH MERX 15h 52' 20'' + 0h 00' 03" m. 23
  8. 24 100 156 876 11 BEL VANHOOF Ward LOTTO Soudal Development Team 15h 52' 20'' + 0h 00' 03" m. 24
  9. 68 100 151 414 78 GER RUDYS Paul LKT-Team-Brandenburg 15h 52' 20'' + 0h 00' 03" m. 26
  10. 14 100 233 355 54 NED MARSMAN Tim METEC - TKH 15h 52' 20'' + 0h 00' 03" m. 28
  11. 57 100 363 234 50 GER LINDNER Tom P&S METALLTECHNIK 15h 52' 20'' + 0h 00' 03" m. 30
  12. 59 100 107 917 37 GER NOLDE Tobias P&S METALLTECHNIK 15h 52' 20'' + 0h 00' 03" m. 31
  13. 21 100 164 526 95 BEL PATTYN Steven LOTTO Soudal Development Team 15h 52' 20'' + 0h 00' 03" m. 32
  14. 23 100 649 453 22 BEL VAN EETVELT Lennert LOTTO Soudal Development Team 15h 52' 20'' + 0h 00' 03" m. 35
  15. 129 100 110 268 60 POL BUDZIŃSKI Marcin WIBATECH MERX 15h 52' 20'' + 0h 00' 03" m. 36
  16. 100 153 380 07 CRO GUSTO SANTIC 15h 52' 20'' + 0h 00' 03" m. 37
  17. 95 100 460 677 08 SVK GAJDULA Marek TOPFOREX - LAPIERRE 15h 52' 20'' + 0h 00' 03" m. 38
  18. 143 100 176 537 78 SLO SKOK Anže LJUBLJANA GUSTO SANTIC 15h 52' 20'' + 0h 00' 03" m. 40
  19. 62 100 224 416 39 SWE WALLINDER Wincent MEMIL Pro Cycling 15h 52' 26'' + 0h 00' 09" m. 42
  20. 18 100 155 985 90 NED VAN DER TUUK Danny METEC - TKH 15h 52' 39'' + 0h 00' 22" m. 43
  21. 144 100 176 471 12 SLO PRAH Aljaž LJUBLJANA GUSTO SANTIC 15h 53' 35'' + 0h 01' 18" m. 44
  22. 131 100 098 830 68 POL BUDZIŃSKI Tomasz WIBATECH MERX 15h 54' 38'' + 0h 02' 21" m. 45
  23. 146 100 227 494 13 NED VAN GESTEL Luuk WPGA Amsterdam Racing Academy 15h 55' 37'' + 0h 03' 20" m. 46
  24. 22 100 164 885 66 BEL VAN DE PAAR Jarne LOTTO Soudal Development Team 15h 55' 49'' + 0h 03' 32" m. 47
  25. 20 100 156 896 31 BEL MARIT Arne LOTTO Soudal Development Team 15h 55' 51'' + 0h 03' 34" m. 48
  26. 9 100 110 420 18 ISR BEN MOSHE Yuval Israel Cycling Academy 15h 55' 51'' + 0h 03' 34" m. 49
  27. 149 100 232 331 00 NED KRIJNSEN Jelte WPGA Amsterdam Racing Academy 15h 55' 55'' + 0h 03' 38" m. 50
  28. 96 100 472 360 51 CZE HONSA František TOPFOREX - LAPIERRE 15h 55' 57'' + 0h 03' 40" m. 54
  29. 72 100 500 003 49 GER GATHEMANN Albert LKT-Team-Brandenburg 15h 56' 16'' + 0h 03' 59" m. 55
  30. 88 100 592 388 90 CZE ŘEHA Filip TUFO - PARDUS Prostejov 15h 56' 34'' + 0h 04' 17" m. 56
  31. 58 100 485 810 18 GER OELKE Tim P&S METALLTECHNIK 15h 57' 11'' + 0h 04' 54" m. 57
  32. 90 100 479 180 81 CZE TYRPEKL Karel TUFO - PARDUS Prostejov 15h 57' 39'' + 0h 05' 22" m. 58
  33. 67 100 101 846 77 GER BANUSCH Richard LKT-Team-Brandenburg 15h 58' 56'' + 0h 06' 39" m. 61
  34. 53 100 158 487 70 POL PROĆ Bartlomiej POLISH National Team 15h 59' 14'' + 0h 06' 57" m. 63
  35. 38 100 349 041 19 UKR PYLYPCHUK Vitalii TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 15h 59' 32'' + 0h 07' 15" m. 65
  36. 120 100 150 842 88 HUN ISTLSTEKKER Zsolt EPRONEX - Bss Oil Team 15h 59' 39'' + 0h 07' 22" m. 66
  37. 145 100 151 273 34 NED BOELE Niels WPGA Amsterdam Racing Academy 16h 00' 30'' + 0h 08' 13" m. 67
  38. 1 100 458 084 34 FIN PELTONEN Ukko Iisakki TARTU2024/balticchaincycling.com 16h 01' 16'' + 0h 08' 59" m. 68
  39. 8 100 596 712 49 CAN PLAMONDON Robin Israel Cycling Academy 16h 02' 25'' + 0h 10' 08" m. 69
  40. 93 100 153 320 44 SVK BLAŠKO Matej TOPFOREX - LAPIERRE 16h 03' 46'' + 0h 11' 29" m. 71
  41. 70 100 585 531 23 GER ZETZSCHE Theo LKT-Team-Brandenburg 16h 04' 25'' + 0h 12' 08" m. 73
  42. 71 100 157 680 39 GER TAEBLING Paul LKT-Team-Brandenburg 16h 04' 41'' + 0h 12' 24" m. 74
  43. 69 100 157 682 41 GER WEBER Philip LKT-Team-Brandenburg 16h 04' 51'' + 0h 12' 34" m. 75
  44. 85 100 912 115 08 CZE BÁRTA Tomáš TUFO - PARDUS Prostejov 16h 06' 07'' + 0h 13' 50" m. 76
  45. 11 100 565 503 74 ISR DAVIDZON Lahav Israel Cycling Academy 16h 06' 25'' + 0h 14' 08" m. 77
  46. 114 100 473 733 66 CZE VOLTR Martin Team DUKLA PRAHA 16h 06' 39'' + 0h 14' 22" m. 79
  47. 123 100 097 706 11 SVK OROS Samuel Cycling Academy Trencin 16h 06' 44'' + 0h 14' 27" m. 80
  48. 3 100 153 318 42 LAT ANSONS Kristers TARTU2024/balticchaincycling.com 16h 07' 11'' + 0h 14' 54" m. 81
  49. 17 100 111 400 28 NED VAN BOKHOVEN Ramon METEC - TKH 16h 08' 24'' + 0h 16' 07" m. 84
  50. 87 100 153 279 03 CZE BABOR Daniel TUFO - PARDUS Prostejov 16h 08' 24'' + 0h 16' 07" m. 85
  51. 147 100 159 055 56 NED VELING Quinten WPGA Amsterdam Racing Academy 16h 08' 42'' + 0h 16' 25" m. 86
  52. 26 100 159 222 29 POL MIAZGA Jan LZS Region Mazowsze 16h 08' 52'' + 0h 16' 35" m. 88
  53. 49 100 691 830 10 POL MAŁKOWSKI Artur POLISH National Team 16h 09' 06'' + 0h 16' 49" m. 89
  54. 112 100 473 032 44 CZE VONEŠ Jan Team DUKLA PRAHA 16h 09' 08'' + 0h 16' 51" m. 90
  55. 52 100 489 537 59 POL DOMIN Krzysztof POLISH National Team 16h 11' 40'' + 0h 19' 23" m. 92
  56. 41 100 158 506 89 POL GIERACKI Patryk TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 16h 13' 26'' + 0h 21' 09" m. 95
  57. 100 550 984 08 POL SCOTT GŁOGÓW 16h 13' 26'' + 0h 21' 09" m. 96
  58. 135 100 514 739 41 POL WAWRZYNIAK Karol CCC DEVELOPMENT TEAM 16h 16' 43'' + 0h 24' 26" m. 100
  59. 61 100 224 407 30 SWE WALLINDER Willhelm MEMIL Pro Cycling 16h 17' 05'' + 0h 24' 48" m. 101
  60. 29 100 545 375 25 POL FIJAK Jan LZS Region Mazowsze 16h 17' 31'' + 0h 25' 14" m. 102
  61. 40 100 235 678 49 POL MIERZYŃSKI Piotr TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 16h 19' 36'' + 0h 27' 19" m. 104
  62. 54 100 158 482 65 POL KLOC Dawid POLISH National Team 16h 19' 50'' + 0h 27' 33" m. 106
  63. 137 100 620 708 86 POL GAŁKA Michał CCC DEVELOPMENT TEAM 16h 22' 37'' + 0h 30' 20" m. 107
  64. 150 100 155 088 66 NED HOPPEZAK Vincent WPGA Amsterdam Racing Academy 16h 24' 35'' + 0h 32' 18" m. 109
  65. 113 100 463 312 24 CZE JANOŠ Matyáš Team DUKLA PRAHA 16h 24' 41'' + 0h 32' 24" m. 110
  66. 111 100 235 673 44 CZE KAŠPAR Jan Team DUKLA PRAHA 16h 24' 41'' + 0h 32' 24" m. 111
  67. 106 100 109 485 53 SVK CHREN Martin SLOVAK National Team 16h 30' 22'' + 0h 38' 05" m. 112
  68. 25 100 563 037 33 POL MANOWSKI Mateusz LZS Region Mazowsze 16h 33' 23'' + 0h 41' 06" m. 113
  69. 50 100 348 122 70 POL GRZENKOWICZ Nikodem POLISH National Team 16h 35' 28'' + 0h 43' 11" m. 114
  70. 105 100 460 986 26 SVK KRAMARČÍK Pavol SLOVAK National Team 16h 40' 16'' + 0h 47' 59" m. 117
  71. 107 100 460 240 56 SVK GAVENDA Martin SLOVAK National Team 16h 42' 10'' + 0h 49' 53" m. 118

Klasyfikacja drużynowa po etapach :
  1. LOTTO Soudal Development Team LSD 47h 37' 00''
  2. P&S METALLTECHNIK PUS 47h 37' 00''
  3. MAZOWSZE SERCE POLSKI MSP 47h 37' 00''
  4. Uno-X Pro Cycling Team UXP 47h 37' 00''
  5. Israel Cycling Academy ISA 47h 37' 00''
  6. WIBATECH MERX WIB 47h 37' 00''
  7. METEC - TKH MET 47h 37' 00''
  8. VOSTER ATS TEAM VOS 47h 37' 00''
  9. LJUBLJANA GUSTO SANTIC LGS 47h 37' 00''
  10. WPGA Amsterdam Racing Academy PGA 47h 43' 52'' + 0h 06' 52"
  11. TARTU2024/balticchaincycling.com TBC 47h 44' 19'' + 0h 07' 19"
  12. AC SPARTA PRAHA ACS 47h 44' 32'' + 0h 07' 32"
  13. TUFO - PARDUS Prostejov SKC 47h 44' 33'' + 0h 07' 33"
  14. LKT-Team-Brandenburg LKT 47h 47' 14'' + 0h 10' 14"
  15. TOPFOREX - LAPIERRE TLT 47h 52' 03'' + 0h 15' 03"
  16. CCC DEVELOPMENT TEAM CDT 48h 00' 14'' + 0h 23' 14"
  17. Team DUKLA PRAHA TDP 48h 04' 51'' + 0h 27' 51"
  18. Cycling Academy Trencin CAT 48h 06' 20'' + 0h 29' 20"
  19. POLISH National Team POL 48h 14' 11'' + 0h 37' 11"
  20. EPRONEX - Bss Oil Team EBO 48h 22' 23'' + 0h 45' 23"
  21. TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW CHR 48h 25' 41'' + 0h 48' 41"
  22. SLOVAK National Team SVK 48h 36' 48'' + 0h 59' 48"
  23. LZS Region Mazowsze LRM 48h 47' 10'' + 1h 10' 10"

LIDERZY KLASYFIKACJI
  • KLASYFIKACJA GENERALNA - koszulka żółta
Lider klasyfikacji: 133 ANIOŁKOWSKI Stanisław - CCC DEVELOPMENT TEAM
SPONSOR: LOTTO
  • KLASYFIKACJA PUNKTOWA - koszulka biała
Lider klasyfikacji: 133 ANIOŁKOWSKI Stanisław - CCC DEVELOPMENT TEAM
SPONSOR: Komisja Krajowa NSZZ SOLIDARNOŚĆ
  • KLASYFIKACJA GÓRSKA - koszulka zielona
Lider klasyfikacji: 141 KOROŠEC Rok - LJUBLJANA GUSTO SANTIC
SPONSOR: DAL Hotel / ZPK
  • KLASYFIKACJA MŁODZIEŻOWA - koszulka niebieska
Lider klasyfikacji: 19 APERS Ruben - LOTTO Soudal Development Team
SPONSOR: PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
wielkopolskie
7038
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Rawiczu