4 wrzesień 2020

Pobili znajomego bo ich zdenerwował

Dwaj mieszkańcy Rawicza zostali zatrzymani za pobicie 50-latka, który jednego dnia dwukrotnie padł ofiarą napastników. 39 i 44-latek uderzali i kopali po całym ciele pokrzywdzonego, bo ten ich wcześniej zdenerwował. Zatrzymani rawiczanie w przeszłości mieli konflikt z prawem, zwłaszcza 44-latek ma długą listwę przestępstw. Wobec oprawców zastosowano dozór policyjny oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego.
Koronawirus
wielkopolskie
6842
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

31 sierpnia br. wieczorem, zostaliśmy powiadomieni przez sąsiadkę, 50-letniego mieszkańca Rawicza że z jego mieszkania słychać niepokojące odgłosy awantury. Na miejsce zostali skierowani policjanci, którzy zastali właściciela lokalu i dwóch mężczyzn 39 i 44-latka, którzy pobili gospodarza. Według ustaleń sprawcy uderzali i kopali po całym ciele pokrzywdzonego, bo ten wcześniej ich zdenerwował. Tak chcieli wyrównać rachunki. Wszyscy uczestnicy byli nietrzeźwi.

Policjanci w toku prowadzonych czynności dowiedli również, że do podobnego incydentu doszło tego samego dnia przed południem, gdzie przy ulicy Kopernika 50-latek również został pobity, przez tych samych sprawców. Pokrzywdzony doznał ogólnych potłuczeń i zasinień ciała.

39 i 44-letni mieszkańcy Rawicza zostali zatrzymani w policyjnym areszcie do czasu wyjaśnienia sprawy. Usłyszeli zarzuty pobicia, za które grozi do 3 lat więzienia. Zatrzymani sprawcy w przeszłości mieli konflikt z prawem, zwłaszcza 44-latek ma długą listwę przestępstw. Wobec mężczyzn zastosowano dozór policyjny oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
wielkopolskie
6842
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Rawiczu