25 maj 2020

Dziękujemy internautom, złodziej zatrzymany.

fot. KPP Rawicz
Rawiccy funkcjonariusze zatrzymali złodzieja i odzyskali rower. Sprawca nagrał się na monitoringu, jego wizerunek został opublikowany. Odzew internautów był natychmiastowy otrzymaliśmy wiele informacji, dzięki którym został ujęty 42-letni mieszkaniec gminy Żmigród. Mężczyzna za swój czyn stanie przed sądem.
Koronawirus
wielkopolskie
6842
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Przypomnijmy w dniu 12 maja br. około godziny 13.30 w rejonie dworca PKP sprawca usunął linkę zabezpieczająca rower a następnie odjechał nim. Złodziej nagrał się na monitoringu, jego wizerunek został opublikowany na wielu portalach.

Rawiccy policjanci na odzew internautów nie musieli czekać, jeszcze tego samego dnia otrzymaliśmy wiele informacji, które niemal precyzyjnie wskazywały sprawcę. Funkcjonariusze zatrzymali 42-latka i odzyskali rower, który sprawca porzucił. Mężczyzna w przeszłości wielokrotnie miał konflikt z prawem, tym razem również stanie przed sądem.

Dziękujemy wszystkim internautom, którzy zaangażowali się w udzieleniu pomocy przy ustaleniu złodzieja. Dziękujemy za to, że nie pozostali obojętni mimo, że sprawa ich bezpośrednio nie dotyczyła. Jesteśmy przekonani, że przy takiej współpracy społeczeństwa z Policją „świąt przestępczy” nie miałby szans.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
wielkopolskie
6842
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Rawiczu